וידה אלפא - לתמיכה במיניות הגבר

וידה אלפא הוא תוסף תזונה מעולמות רפואת צמחי המרפא המסורתית – שיטת טיפול הוליסטית עתיקת יומין מתחום הרפואה המשלימה, הרותמת את מלא העוצמות הטמונות בעולם צמחי המרפא לתמיכה במיניות הגבר*.

וידה אלפא היא פורמולה המבוססת על שילוב של 18 רכיבים טבעיים שונים, שונים, הכולל ויטמינים, חומצות אמינו, חומצות שומן ושמנים צמחיים ייחודיים בשילוב עם תמציות איכותיות ומרוכזות של צמחים, המשמשים ברפואות המסורתיות זה אלפי שנים, לתמיכה במיניות הגבר וההנאה הזוגית – גם במצבים מאתגרים נפוצים*

* יש לעיין במידע הנוסף בקישור הבא:

אודות וידה אלפא:

לאילו מצבים מיועד וידה אלפא?

מנתונים סטטיסטיים עולה כי 10-52% מכלל הגברים בין הגילאים 40-70  (או במילים אחרות כ- 20-30 מיליון גברים ברחבי העולם) עשויים לחוות אתגרים שונים הקשורים למיניות, לחשק ולחוויה הזוגית האינטימית, שפוגעים באיכות החיים.

במקרים רבים אין לכך הסבר פיזיולוגי ברור, וגברים רבים מחפשים תמיכה טבעית להתבטאויות נפוצות הקשורות למיניות. לצמחי מרפא ורכיבים טבעיים שונים יש היסטורית שימוש ארוכה מאוד, בת אלפי שנים, ברפואות המסורתיות השונות ובנטורופתיה,  כרכיבים אפרודיזיאקים התומכים במיניות הגבר, בתשוקה וביכולת התפקוד הזוגית, גם במצבים מאתגרים נפוצים*

מדוע דווקא וידה אלפא לגבר?

  • וידה אלפא הוא לא עוד תוסף תזונה המכיל ג'ינסנג, אפימדיום ("Horney goat weed" ) ושאר רכיבים פופולאריים. וידה אלפא מהווה תוצר של החזון הטיפולי והמורשת של הרב נחמיה מורגנשטרן זצ"ל, המבוסס על עשרות שנות ניסיונו הטיפולי בשיטות טבעיות מסורתיות על בסיס תמציות צמחים, שמנים צמחיים ייחודיים, רכיבי תזונה, ויטמינים, חומצות אמינו ונוגדי חמצון, להזנת הגוף ולתמיכה במיניות הגבר. הסוד של וידה אלפא הוא בפורמולציה הייחודית המכילה לא פחות מ- 18 רכיבים! שפותחה בתהליך קפדני ארוך שנים עבור כל גבר המעוניין בתמיכה טבעית במיניות שלו, בהיבטים הקשורים לחשק ולחוויה הזוגית האינטימית – גם במצבים מאתגרים נפוצים, ועל כך יעידו שלל הגברים שהמוצר סייע להם לשיפור החוויה המינית.
  • וידה קיימא מיוצר בישראל, בתנאי ייצור מוקפדים, במפעל בעל אישור GMP המפוקח על ידי משרד הבריאות.
  • כשרות מהודרת של הרב רובין רחובות.

על רכיבי המוצר:

• כל כפית של וידה אלפא מכילה שילוב מרוכז וייחודי של רכיבים איכותיים, הכוללים תמצית קוטב מצוי (טריבולוס), תמצית קינמון, תמצית קפסיקום (פלפל), ויטמין D3, חומצת אמינו ל-ארגינין, חומצת אמינו ל-טאורין, תמצית קליפת אורן, תמצית דמיאנה (טורנרה), תמצית פירות סמבוק, שמן זרעי רימונים איכותי, שמן מרווה, שמן קצח, לציטין חמניות, שמן זרעי דלעת, שמן שקדים, ועוד (הרשימה המלאה מופיעה על תווית המוצר)


על תוספים וצמחי מרפא למיניות הגבר בראי הרפואות המסורתיות, הנטורופתיה והמחקר*
צמחים משמשים מזה אלפי שנים לתמיכה בבריאות האדם, והנטורופתיה המודרנית ממשיכה לעשות שימוש בידע מסורתי עתיק יומין זה, ואיתו היא משלבת תוספים שונים כגון ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו ועוד. בעשורים האחרונים המדע החל לגלות עניין בחקר צמחי המרפא והתוספים בהקשר של בריאות האדם. לפניכם דוגמאות של חלק מהמחקרים שנעשו ברחבי העולם על צמחים ותוספים שונים. אמנם התוצאות ראשוניות ודורשות ביסוס מדעי, אך הן בהחלט נראות מבטיחות. לחצו על הקישורים לקריאת המחקרים המקוריים:

קוטב מצוי (טריבולוס) – צמח המשמש מזה שנים רבות גם ברפואת הצמחים ההודית וגם ברפואה העממית המערבית כאפרודיזיאק התומך במיניות, בחשק, בהנאה ובתפקוד הגברי – תחומים בהם הוא קנה לעצמו מוניטין רב. כיום קיימים מחקרים ראשוניים המצביעים על הפוטנציאל של הקוטב בתחום מיניות הגבר (ככל הנראה ללא השפעה על הציר ההורמונלי), כמו למשל המחקר הזה, בו גברים דיווחו על שביעות רצון מיחסי המין, מהתפקוד האורגזמי ומהחשק המיני בהשוואה לפלסבו. תוצאות מבטיחות התקבלו גם במחקר הקליני מבוקר הפלסבו הזה.

קינמון וקפסיקום (פלפל) – רכיבים צמחיים אשר ברפואות הצמחים המסורתיות מיוחסת להם איכות מניעה, ממריצה ומחממת התומכת בסירקולציה לכל אברי הגוף – כולל ל"קצוות". זאת ועוד, הם משמשים מסורתית לא רק כתבלינים מעוררי תיאבון אלא גם “לתיבול” חיי המין וכדי לעורר את “התיאבון המיני”. מחקרים על מנגנון הפעולה המשוער של הקינמון בכל הקשור לתפקוד הגברי פורסמו בכתב העת לרפואה מינית (Journal of sexual medicine), עליהם ניתן לקרוא כאן.

ויטמין D3 (כולקלציפרול) – ויטמין D מתפקד בגוף כהורמון, החיוני בין היתר, לוויסות המערכת ההורמונלית. בשנים האחרונות ידוע כי אנשים רבים באוכלוסייה נוטים לסבול ממחסור בויטמין D או מרמות נמוכות שלו. מחקרים ראשוניים מצביעים על חשיבות הויטמין לתפקוד המיני הגברי, ובאחד המחקרים התצפיתיים מצאו החוקרים, כי רמות גבוהות יותר של ויטמין D התקשרו באופן מובהק לערכים גבוהים של תפקוד גברי, והם הסיקו כי ויטמין D חשוב ל- wellness של התפקוד המיני וכי נטילתו משפרת את התפקוד.

• ל-ארגינין – חומצת אמינו (אחת מאבני הבניין של החלבונים), שבגוף יכולה לעבור חילוף חומרים ולהפוך לרכיב טבעי שנקרא ניטריט-אוקסיד, הגורם להרחבה עדינה של כלי הדם בגוף. זאת הסיבה שבנטורופתיה מקובל כיום להשתמש ב- ל-ארגינין לשיפור הסירקולציה, כולל לקצוות הגוף, למטרות תמיכה בתפקוד הגברי. גם מחקרים ראשוניים שנעשו על ל- ארגינין, לעיתים בשילוב עם צמחים נוספים, מצביעים על הפוטנציאל של הרכיב בתמיכה בתפקוד הגברי (מחקר1 מחקר2)

ל-טאורין – חומצת אמינו נוספת המקושרת עם יצירת ניטריט אוקסיד, ופוטנציאל הרחבת כלי דם ושיפור הסירקולציה.

 *הבהרות חשובות:

  • למען הסר ספק, חשוב לנו להבהיר כי 'וידה אלפא' הוא תוסף תזונה והוא אינו תרופה. כמו כן, המידע בדף זה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, מניקות, ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם, יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוסף.
  • *וידה אלפא הוא תוסף מתחום הרפואה המשלימה. בעוד שהשפעות כאלו ואחרות של חלק מהרכיבים ותמציות הצמחים הכלולים במוצר נחקרו במחקרים שונים ברחבי העולם (בהרכבים, בריכוזים ובמינונים משתנים), מובהר בזאת כי התוסף 'וידה אלפא' והשפעותיו לא נבדקו מחקרית, והשימושים המוצעים במוצר, כמו גם כלל התוכן והמידע בדף זה ובאתר, מבוססים על גישות טיפוליות מסורתיות של הרפואה המשלימה בלבד, שיעילותן טרם הוכחה מחקרית בסטנדרטים של הרפואה הקונבנציונלית.
  • מניסיוננו, השפעתו של התוסף היא בדרך כלל הדרגתית ונבנית, היא אורכת בין 3-6  חודשים,  ואנו מעודדים אתכם להתאזר בסבלנות.
  • בהסתמך על ניסיון של גישות ברפואה המשלימה, איננו ממליצים להשתמש בוידה אלפא בזמן נטילת מדללי דם (כגון אספירין וקומאדין) או ויטמין K לקרישת דם, וכן במקביל לנטילת תרופות לדיכוי המערכת החיסונית ואף לא במצבים של מחלת לב או היסטוריה של מחלת לב. במקרה של אין אונות – יש להתייעץ עם הרופא כדי לשלול מחלות רקע שעלולות לגרום לכך. אם אתה סובל מלחץ דם גבוה או סוכרת, המלצתנו היא  להתייעץ עם הרופא המטפל טרם נטילת התוסף, לעקוב אחרי שינויים בלחץ הדם או ברמות הסוכר לכל אורך תקופת הנטילה שלו, ובמקרה של שינוי במצב לחץ הדם או הסוכרת,  לפעול על פי הנחיות הרופא המטפל.